syoss Anti-Vet-Effect Droogshampoo, 200 ml

Directe frisheid en een versterkte haarstructuur zonder uitwassen

Nieuw!

€ 7,59

(€ 37,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat snel vet wordt
  • Camoufleert een vette uitgroei & verfrist
  • Met vitaminecomplex & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Anti-Vet-Effect Droogshampoo, 200 ml € 7,59 (€ 37,95 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 23,58
Beschrijving

De Anti-Vet-Effect Droogshampoo van syoss zorgt direct voor frisheid en camoufleert een vette haaruitgroei in een handomdraai. De siliconenvrije formule ondersteunt een versterkte haarstructuur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Directe frisheid: Camoufleert een vette haaruitgroei betrouwbaar.
  • Versterkte haarstructuur: Formule met een vitaminecomplex van panthenol en niacinamide.
  • Zonder resten: Laat na het uitborstelen geen zichtbare sporen achter.
  • Siliconenvrij: Verzorgt het haar zonder het te verzwaren.

Toepassing: Voor gebruik krachtig schudden. Vanaf 20 cm afstand in korte stoten op de droge haaruitgroei sprayen, grondig inmasseren en goed uitborstelen.


Art. nr.: MUE-2987955
Inhoud: 200 ml
EAN: 5410091775353
Producentnummer: 2987955
Merken: syoss
Toepassing: Breng de droogshampoo aan op de haaraanzet. Na ongeveer 2 minuten inmasseren. Ten slotte uitborstelen en stylen.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Anti-Vet-Effect Droogshampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder