SensiDent Opzetborstels Smart X, 4 stuks

Grondige tandreiniging en gerichte verzorging van de interdentale ruimtes

Nieuw!

€ 11,09

(€ 2,77 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse tandreiniging
  • Blauwe indicatorborstels geven vervanging aan
  • Reinigt ook interdentale ruimtes

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Opzetborstels Smart X, 4 stuks € 11,09 (€ 2,77 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 13,88
Beschrijving

De opzetborstels Smart X van SensiDent zijn ontwikkeld voor een dagelijkse, grondige tandreiniging. Ze reinigen ook moeilijk bereikbare interdentale ruimtes betrouwbaar en ondersteunen je dagelijkse mondverzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: De speciale plaatsing van de borstelharen bereikt en reinigt ook de interdentale ruimtes.
  • Praktische vervangingsindicator: Blauwe indicatorborstels geven door te vervagen aan wanneer vervanging nodig is.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor alle roterende accu- en batterijtandenborstels van SensiDent en veel gangbare elektrische tandenborstels van Oral-B.
  • Duidelijke afbakening: Niet compatibel met Oral-B iO, Vitality Sonic, Pulsonic, Oral-B Sonic Complete en CrossAction Power.

Let op: Het wordt aanbevolen om de borstelkop elke 3 maanden te vervangen.


Art. nr.: MUE-600621
Inhoud: 4 stuks
EAN: 4053776039138
Producentnummer: 600621
Merken: SensiDent

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Opzetborstels Smart X

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder