SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,55 mm ISO 3, 8 stuks

Grondige reiniging van interdentale ruimtes en bruggen

Nieuw!

€ 2,89

(€ 0,36 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 8 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Reiniging van interdentale ruimtes
  • Inclusief beschermkapje & handgreep

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,55 mm ISO 3, 8 stuks € 2,89 (€ 0,36 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 5,68
Beschrijving

De Interdental Sticks Premium 0,55mm ISO 3 van SensiDent dienen voor een grondige reiniging van de interdentale ruimtes en vormen een praktische aanvulling op de dagelijkse mondhygiëne. Ze verwijderen voedselresten en tandplak, ook op moeilijk bereikbare plekken.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor het reinigen van interdentale ruimtes, bruggen en beugels.
  • Hygiënische bescherming: Inclusief beschermkapje voor veilig opbergen.
  • Eenvoudige hantering: De ergonomische handgreep zorgt voor comfortabel gebruik.
  • Aanbevolen gebruik: Ideaal voor dagelijks gebruik, met wekelijkse vervanging of wanneer de borstelharen versleten zijn.

Art. nr.: MUE-5000031833
Inhoud: 8 stuks
EAN: 2200293141642
Producentnummer: 5000031833
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Perrigo Deutschland GmbH, Königstraße 26, 70173, Stuttgart, Duitsland, www.compeed.de/impressum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,55 mm ISO 3

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder