Schwarzkopf Men Re-Nature Natuurlijke Tint, Mediumblond tot mediumbruin (145 ml)

Stapsgewijze terugkeer naar de natuurlijke haarkleur en een verzorgde finish

Nieuw!

€ 12,59

(€ 86,83 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Mediumblond tot mediumbruin

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor middenblond tot middenbruin haar
  • Gebruiksklare repigmentatie
  • Stapsgewijze grijsdekking zonder mengen

Vaak samen gekocht met milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Schwarzkopf Men Re-Nature Natuurlijke Tint, Mediumblond tot mediumbruin (145 ml) € 12,59 (€ 86,83 / L)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / L)
Totaalprijs: € 39,08
Beschrijving

De Men Re-Nature Natuurlijke Tint van Schwarzkopf is een repigmentatiecrème voor middenblond tot middenbruin haar die grijs haar stapsgewijs zijn natuurlijke kleur teruggeeft. De crème bouwt de haarkleur pigment voor pigment weer op en zorgt voor volledige grijsdekking.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Stapsgewijze repigmentatie: Geeft grijs haar pigment voor pigment zijn natuurlijke kleur terug.
  • Gebruiksklare formule: Eenvoudig direct op droog haar aan te brengen zonder mengen.
  • Regelbare intensiteit: De kleurintensiteit kan via de inwerktijd worden bepaald.
  • Verzorgende finish: De meegeleverde herstellende shampoo met taurine en cafeïne verzorgt het haar na gebruik en geeft het een versterkte uitstraling.
  • Complete set: Bevat repigmentatiecrème, herstellende shampoo, een paar handschoenen en een gebruiksaanwijzing.

Toepassing: Direct en zonder mengen op droog haar aanbrengen. De kleurintensiteit kan via de inwerktijd worden bepaald.


Art. nr.: MUE-MPRNM
Inhoud: 145 ml
EAN: 4015100803044
Producentnummer: MPRNM
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Repigmentatiecrème

Aqua, Cetearylalcohol, Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Lauryl Glucoside, Octyldodecanol, Dihydroxyindoline Hbr, Parfum, Arginin, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Ammonium Hydroxide, Ascorbic Acid, Sodium Chloride

Shampoo

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Taurine, Panthenol, Caffeine, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Polyquaternium-10, Sodium Hydroxyde, Limonene, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalyl Acetate, Acetyl Cedrene, Citrus Aurantium Peel Oil, Propylene Glycol, CI 19140 (Yellow 5), CI 16035 (Red 40), CI 15985 (Yellow 6)

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Men Re-Nature Natuurlijke Tint

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder