Schwarzkopf Got2B Glued Remover Stylingmousse 150 ml, 150 ml

Gedefinieerde veerkracht en bescherming tegen hitte voor je krullen

Nieuw!

€ 8,09

(€ 53,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor golvend & krullend haar
  • Gedefinieerde krullen & anti-frizz
  • Bescherming tegen föhnschade & hitte

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml

Schwarzkopf Got2B Glued Remover Stylingmousse 150 ml, 150 ml € 8,09 (€ 53,93 / L)
Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml € 4,89 (€ 19,56 / L)
Totaalprijs: € 12,98
Beschrijving

De Styling-Remover Schuim Kleber-Remover van Schwarzkopf is een stylingmousse voor golvend tot krullend haar die zorgt voor gedefinieerde krullen met veerkracht en glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor golvend tot krullend haar: Ideaal afgestemd op haartype 2a tot 4c.
  • Anti-frizzeffect: Temt uitstekende haartjes met holdniveau 3 en biedt tot 96 uur bescherming tegen pluis.
  • Bescherming en verzorging: Beschermt tegen schade door föhnen en hitte en hydrateert met panthenol.
  • Vegan formule: Zonder siliconen.

Toepassing: Goed schudden voor gebruik. Houd de bus ondersteboven wanneer je het product in je handpalm aanbrengt en verdeel het vervolgens door handdoekdroog haar.


Art. nr.: MUE-2GRM1
Inhoud: 150 ml
EAN: 4015100866575
Producentnummer: 2GRM1
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Bus voor gebruik goed schudden en bij het verwijderen verticaal naar beneden houden. Afhankelijk van het volume en de lengte van het haar een hoeveelheid ter grootte van een walnoot tot een mandarijn in handdoekdroog haar verdelen en inmasseren. Daarna st
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Got2B Glued Remover Stylingmousse 150 ml

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder