Schwarzkopf Glem Vital Lang Haar Versterkende 5&5 Multitalent-Kuur Hibiscus & Rozemarijn, 300 ml

Intensieve verzorging voor sterkere haarlengtes, glans en soepelheid

Nieuw!

€ 7,89

(€ 26,30 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lang & sterk haar
  • Met hibiscus & rozemarijn
  • Vermindert haarbreuk & gaat pluis tegen

Vaak samen gekocht met PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Glem Vital Lang Haar Versterkende 5&5 Multitalent-Kuur Hibiscus & Rozemarijn, 300 ml € 7,89 (€ 26,30 / L)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair - Herstellende Shampoo, 250 ml € 7,78 (€ 31,12 / L)
Totaalprijs: € 15,67
Beschrijving

De GLEM Vital Lang Haar Versterkende 5&5 Multitalent-Kuur Hibiscus en Rozemarijn van Schwarzkopf is een haarbehandeling speciaal voor lang en sterk haar die de haarlengtes intensief verzorgt. De behandeling versterkt de lengtes en zorgt voor glans en soepelheid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor lang en sterk haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van lang haar.
  • Met hibiscus en rozemarijn: Geselecteerde formule voor de verzorging van de haarlengtes.
  • Versterkt en beschermt: Vermindert haarbreuk en gaat pluis tegen.
  • Eenvoudig in gebruik: Maakt het ontwarren van lang haar gemakkelijker.
  • Flexibel te gebruiken: Kan als uitspoelbare verzorging of als leave-inverzorging worden gebruikt.

Toepassing: Kan naar wens als uitspoelbare verzorging of als leave-inverzorging worden gebruikt.


Art. nr.: MUE-3003106
Inhoud: 300 ml
EAN: 9000101750652
Producentnummer: 3003106
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Broos haar, Dik haar, Lang haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital Lang Haar Versterkende 5&5 Multitalent-Kuur Hibiscus & Rozemarijn