Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Cool Bruin, 182 ml

Verzorgende crèmekleuring voor een gelijkmatig kleurresultaat

Nieuw!

€ 11,59

(€ 63,68 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 182 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 100% grijsdekking
  • Bescherming tegen zichtbare haarbeschadiging
  • Intense kleurglans & soepelheid

Vaak samen gekocht met milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Cool Bruin, 182 ml € 11,59 (€ 63,68 / L)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Creme Supreme 5-1 Koel Bruin van Schwarzkopf is een verzorgende crèmekleuring voor een intens en gelijkmatig kleurresultaat. De kleuring biedt 100% grijsdekking en beschermt tijdens elke stap van het gebruik tegen zichtbare haarbeschadiging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 100% grijsdekking: Betrouwbare dekking voor een gelijkmatig kleurresultaat in de kleur Koel Bruin.
  • Bescherming tegen haarbeschadiging: Beschermt het haar tijdens elke stap van het gebruik tegen zichtbare beschadiging.
  • 3-stappensysteem: Op elkaar afgestemd systeem met Pre-Serum, kleurcrème en verzorgend Bonding haarmasker.
  • Soepelheid en glans: Geeft het haar een zacht gevoel en lichte glans en maakt het gemakkelijker doorkambaar.

Toepassing: Het Pre-Serum bereidt het haar voor op het kleuren. Breng vervolgens de kleurcrème aan en gebruik na het uitspoelen het meegeleverde Bonding haarmasker met blauwe kleurpigmenten voor de verzorging.


Art. nr.: MUE-CS510
Inhoud: 182 ml
EAN: 4015100861587
Producentnummer: CS510
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Bonding Color-Crème

Aqua, Cetearylalcohol, Ammonium Hydroxide, Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Succinic Acid, Potassium Hydroxide, Bis-Diisopropanolamino-Pg-Propyl Dimethicone/Bis-Isobutyl Peg-14 Copolymer, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Ammonium Sulfate, Coco Glucoside, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Oleate, Arginin, Lysine Hci, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Resorcinol, Sodium Sulfite, Parfum, Ascorbic Acid, Sodium Silicate, Etidronic Acid, M-Aminophenol, Sodium Chloride, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate, Butyloctanol, Citric Acid, Polysorbate-20, Linalool, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Lactic Acid, Amyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Ethylparaben

Crèmeontwikkelaar

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Steartrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Etidronic Acid, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Isopropanol, Sodium Benzoate

Bonding Pre-Serum

Aqua, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Sodium Benzoate, Hydroxyoctanone, Citric Acid, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Bonding Haarmasker

Aqua, Cetearylalcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimoniumchloride, Magnesium Chloride, Magnesium Citrate, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biotin, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Lactic Acid, Parfum, Isopropanol, Panthenol, Cetrimoniumchlorid, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Trideceth-5, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Cool Bruin