Dove Whole Body Deodorant Stick met Lavendel- & Kamillegeur zonder Aluminiumzouten, 75 ml

Deostick voor het hele lichaam voor een langdurig fris gevoel

Nieuw!

€ 7,09

(€ 94,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige huidzones
  • Met lavendel- & kamillegeur
  • Formule zonder aluminiumzouten

Vaak samen gekocht met Dove Soft Feel Anti-Transpirant Spray, 150 ml

Dove Whole Body Deodorant Stick met Lavendel- & Kamillegeur zonder Aluminiumzouten, 75 ml € 7,09 (€ 94,53 / L)
Dove Soft Feel Anti-Transpirant Spray, 150 ml € 4,09 (€ 27,27 / L)
Totaalprijs: € 11,18
Beschrijving

De Whole Body Deodorant Stick met Lavendel- en Kamillegeur zonder Aluminiumzouten van Dove is geschikt voor gebruik over het hele lichaam en zorgt voor een langdurig fris gevoel. De formule met niacinamide en zonnebloempitolie is ook geschikt voor gevoelige huidzones zoals oksels, borst of benen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig gebruik: Kan over het hele lichaam worden aangebracht, bijvoorbeeld op oksels, borst of benen.
  • Zonder aluminiumzouten: De milde formule zorgt voor een aangenaam huidgevoel.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat niacinamide en zonnebloempitolie en is geschikt voor gevoelige huidzones.
  • Eenvoudig aan te brengen: De praktische stick met romige textuur is moeiteloos te verdelen, trekt onzichtbaar in en laat geen resten achter.
  • Aangename geur: Laat een subtiele lavendel- en kamillegeur achter.

Art. nr.: MUE-T159505
Inhoud: 75 ml
EAN: 8720181594809
Producentnummer: T159505
Merken: Dove
Toepassing: Breng de deodorantstick met lichte druk gelijkmatig en dun aan over de gehele oksel en laat volledig drogen voordat het in contact komt met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Whole Body Deodorant Stick met Lavendel- & Kamillegeur zonder Aluminiumzouten

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder