Schwarzkopf BRILLANCE Glansbehandeling Hair Glossing Sachet, Koel blond (30 ml)

Kleurglans en verzorging tussen twee kleuringen

Nieuw!

€ 2,49

(€ 83,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Koel blond

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor opgelicht tot lichtblond haar
  • Intensiveert de haarkleur & verzorgt
  • Met Bonding HAPTIQ System

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml

Schwarzkopf BRILLANCE Glansbehandeling Hair Glossing Sachet, Koel blond (30 ml) € 2,49 (€ 83,00 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml € 5,99 (€ 39,93 / L)
Totaalprijs: € 8,48
Beschrijving

De BRILLANCE Glansbehandeling Hair Glossing Sachet van Schwarzkopf is een haartint voor opgelicht tot lichtblond haar die je haarkleur intensiveert en het haar intensief verzorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Intensievere kleur: Frist de haarkleur tussen twee kleuringen op en houdt tot 6 wasbeurten.
  • Bonding HAPTIQ System: Verzorgt intensief en helpt haarbreuk en gespleten haarpunten te verminderen.
  • Schitterende kleurglans: Verfraait de natuurlijke haarkleur en zorgt voor een beter haargevoel.
  • Vegan formule: Vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Toepassing: Laat 2 tot 3 minuten inwerken op handdoekdroog haar en spoel daarna grondig uit.


Let op: Draag beschermende handschoenen tijdens het gebruik.


Art. nr.: MUE-BSG01
Inhoud: 30 ml
EAN: 4015100876932
Producentnummer: BSG01
Merken: Schwarzkopf
Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf BRILLANCE Glansbehandeling Hair Glossing Sachet

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder