GARNIER Ambre Solaire Sensitive Expert+ Kids Hypoallergene Zonbeschermingsspray SPF50+, 150 ml

Hoge bescherming tegen zonnestraling en eenvoudig in gebruik

Nieuw!

€ 19,19

(€ 127,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Zeer hoge bescherming met SPF 50+
  • Extra waterbestendig & zonder parfum

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Ambre Solaire Sensitive Expert+ Kids Hypoallergene Zonbeschermingsspray SPF50+, 150 ml € 19,19 (€ 127,93 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 23,18
Beschrijving

De Ambre Solaire Sensitive Expert+ Kids Hypoallergene Zonbeschermingsspray SPF50+ van GARNIER biedt een zeer hoge bescherming tegen UVA- en UVB-straling voor de gevoelige kinderhuid. De lichte textuur trekt snel in, voelt niet vet aan en laat een aangenaam huidgevoel achter zonder resten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge bescherming: SPF 50+ beschermt tegen UVA- en UVB-straling.
  • Eenvoudig in gebruik: De praktische spraykop maakt aanbrengen gemakkelijk.
  • Extra waterbestendig: Beschermt de huid ook tegen uitdroging door zoutwater en chloor.
  • Goed verdraagbare formule: Formule zonder parfum en conserveermiddelen.
  • Verpakking: De fles is gemaakt van gerecycled materiaal.

Art. nr.: MUE-C6869200
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600542520249
Producentnummer: C6869200
Merken: GARNIER
Huidtype: Gevoelige huid
Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Ambre Solaire Sensitive Expert+ Kids Hypoallergene Zonbeschermingsspray SPF50+