PARSA Beauty Nature Kids Reinigingspads met Microvezelstructuur, 2 stuks

Grondige gezichtsreiniging met alleen water

Nieuw!

€ 5,09

(€ 2,55 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Fijne microvezelstructuur
  • Reiniging met alleen water

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Micellair Water voor de Droge Huid, 400 ml

PARSA Beauty Nature Kids Reinigingspads met Microvezelstructuur, 2 stuks € 5,09 (€ 2,55 / st.)
GARNIER SkinActive Micellair Water voor de Droge Huid, 400 ml € 6,19 (€ 15,48 / L)
Totaalprijs: € 11,28
Beschrijving

De Nature Kids Reinigingspads met Microvezelstructuur van PARSA Beauty maken een zachte gezichtsreiniging mogelijk, speciaal voor de gevoelige huid. Ze verwijderen vuil en make-upresten grondig van de huid en hebben daarvoor alleen water nodig.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve reiniging: Verwijdert vuil en make-upresten grondig van de huid met alleen water.
  • Microvezelstructuur: Maakt een fijne en zachte gezichtsreiniging mogelijk zonder de huid te irriteren.
  • Gerecycled materiaal: Het materiaal bestaat voor meer dan 50% uit gerecycled polyester.
  • Eenvoudige reiniging: De herbruikbare pads zijn machinewasbaar tot 60 °C.

Art. nr.: MUE-00003675-200020
Inhoud: 2 stuks
EAN: 4001065326100
Producentnummer: 00003675-200020
Merken: PARSA Beauty

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PARSA Beauty Nature Kids Reinigingspads met Microvezelstructuur