PARSA Beauty Nature Kids Zopfhalter, 9 stuks

Zachte haarelastiekjes voor een stijlvolle look voor elke dag

Nieuw!

€ 3,09

(€ 0,34 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 9 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor kinderen
  • Zacht materiaal & gerecycled polyester
  • Geschikt voor dagelijks gebruik

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

PARSA Beauty Nature Kids Zopfhalter, 9 stuks € 3,09 (€ 0,34 / st.)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 19,08
Beschrijving

De Nature Kids Paardenstaarthouders van PARSA Beauty zijn zachte haarelastiekjes voor kinderen die ideaal zijn voor dagelijks gebruik. Ze zorgen elke dag voor een stijlvolle look.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kindvriendelijk ontwerp: Speciaal geschikt voor kinderen.
  • Zacht materiaal: Gemaakt van aangenaam materiaal met gerecycled polyester.
  • Voor elke dag: Ideaal voor dagelijks gebruik en een stijlvolle look.

Art. nr.: MUE-00004699-200030
Inhoud: 9 stuks
EAN: 4001065431118
Producentnummer: 00004699-200030
Merken: PARSA Beauty

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PARSA Beauty Nature Kids Paardenstaarthouder