Terra Naturi SOFT SHEA Crèmedouche met Biologisch Druivenpitextract & Biologisch Sheaboterextract, 250 ml

Milde lichaamsreiniging en een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 2,19

(€ 8,76 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Biologisch druivenpit- & sheaboterextract
  • Vegan formule & romige textuur

Vaak samen gekocht met Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml

Terra Naturi SOFT SHEA Crèmedouche met Biologisch Druivenpitextract & Biologisch Sheaboterextract, 250 ml € 2,19 (€ 8,76 / L)
Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Totaalprijs: € 4,48
Beschrijving

De SOFT SHEA Crèmedouche met Biologisch Druivenpitextract & Biologisch Sheaboterextract van Terra Naturi reinigt de huid mild met wasstoffen op plantaardige basis. De romige formule is geschikt voor elk huidtype en laat de huid schoon en verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde formule: Wasstoffen op plantaardige basis reinigen het hele lichaam op milde wijze.
  • Plantaardige extracten: Uitgekozen formule met biologisch druivenpitextract en biologisch sheaboterextract.
  • Aangename textuur: Schuimt gemakkelijk op en is ideaal voor dagelijks gebruik.
  • Vegan formule: Gemaakt zonder dierlijke ingrediënten.

Art. nr.: MUE-600-90-0023
Inhoud: 250 ml
EAN: 2200293436830
Producentnummer: 600-90-0023
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi SOFT SHEA Crèmedouche met Biologisch Druivenpitextract & Biologisch Sheaboterextract

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder