PARSA Beauty Nature Kids Haarclip Koala, 2 stuks

Betrouwbare grip en houdt losse haarlokken in bedwang

Nieuw!

€ 3,59

(€ 1,80 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen
  • Schattige koala-applicatie
  • Houdt het haar uit het gezicht

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml

PARSA Beauty Nature Kids Haarclip Koala, 2 stuks € 3,59 (€ 1,80 / st.)
Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml € 4,89 (€ 19,56 / L)
Totaalprijs: € 8,48
Beschrijving

De Nature Kids Haarclip Koala van PARSA Beauty houdt het haar van kinderen betrouwbaar uit het gezicht en temt losse plukjes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Schattig ontwerp: Voorzien van een decoratieve koala-applicatie.
  • Betrouwbare grip: Houdt het haar uit het gezicht en temt losse haarplukjes.
  • Materiaalmix: Gemaakt van ijzer en gedeeltelijk gerecycled polyester.

Art. nr.: MUE-00006053-200030
Inhoud: 2 stuks
EAN: 4001065847070
Producentnummer: 00006053-200030
Merken: PARSA Beauty

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PARSA Beauty Nature Kids Haarclip Koala

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder