Parodontax Original Tandpasta, 75 ml

Bescherming en verzorging voor tanden en tandvlees in het dagelijks leven

Nieuw!

€ 6,39

(€ 85,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Grondige verwijdering van tandplak
  • Sterke bescherming tegen cariës
  • Met natriumfluoride

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

Parodontax Original Tandpasta, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / L)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 9,18
Beschrijving

Met de Original tandpasta van Parodontax kies je voor betrouwbare ondersteuning van je dagelijkse mondhygiëne. Deze tandpasta reinigt je tanden grondig en is speciaal ontwikkeld voor een optimale verzorging van je tandvlees.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Krachtige formule: Helpt tandplak te verwijderen en zorgt zo voor een schoon gevoel in je mond.
  • Met fluoride: Versterkt je tandglazuur en biedt je tanden de dagelijkse bescherming tegen cariës die ze nodig hebben.
  • Frisse smaak: De speciale samenstelling zorgt na elke poetsbeurt voor een fris en schoon gevoel in je mond.

Art. nr.: MUE-60000000210886
Inhoud: 75 ml
EAN: 5054563261021
Producentnummer: 60000000210886
Merken: Parodontax
Waarschuwingen: Voor kinderen jonger dan 6 jaar: Gebruik slechts een hoeveelheid tandpasta ter grootte van een erwt. Poets alleen onder toezicht om overmatig inslikken te voorkomen. Raadpleeg bij extra inname van fluoride een (tand)arts.
Ingrediënten (INCI)

Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Steviolglycoside, Anethole, Eucalyptus Globulus Oil, Limonene, Mentha Piperita Oil, Menthol, Pinene, CI 77491

  1. Bevat natriumfluoride (1400 ppm F.)
Juridische informatie
Fabrikant: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Duitsland, de.gsk.com/de-de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Parodontax Original Tandpasta

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder