PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Serum, 60 ml

Versterkend hoofdhuidserum voor zichtbaar voller haar

Nieuw!

€ 12,09

(€ 201,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & zwak haar
  • Met PRO-V-complex & B5-niacinamiden
  • Versterkt de grip van de haarwortels

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Serum, 60 ml € 12,09 (€ 201,50 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 16,68
Beschrijving

Het Grow Abundant Anti-Haaruitval Serum van PANTENE PRO-V is een hoofdhuidserum voor vrouwen dat fijn, zwak, droog en beschadigd haar versterkt. Het versterkt de grip van de haarwortels op de hoofdhuid en zorgt ervoor dat het haar er dikker, dichter en voller uitziet.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Versterkend serum: Versterkt fijn, zwak, droog en beschadigd haar en de grip van de haarwortels.
  • Verzorgend complex: Bevat 3000 mg PRO-V-complex en B5-niacinamide voor de dagelijkse toevoer van voedingsstoffen.
  • Minder haaruitval: Vermindert haaruitval met tot wel 90% en laat het haar er dichter uitzien.

Let op: Kan vóór het stylen op nat of droog haar worden gebruikt.


Art. nr.: MUE-30060684
Inhoud: 60 ml
EAN: 8006530060684
Producentnummer: 30060684
Merken: PANTENE PRO-V
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Serum