PANTENE PRO-V Conditioner Moisture Boost, 200 ml

Soepel haar en glans zonder te verzwaren

Nieuw!

€ 3,49

(€ 17,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal tot droog haar
  • Uitspoelbaar & te gebruiken als leave-in
  • Verzwaart het haar niet

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Conditioner Moisture Boost, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Conditioner Moisture Boost van PANTENE PRO-V is een vloeibare conditioner voor normaal tot droog haar die het haar een glanzende en verzorgde uitstraling geeft. De lichte formule biedt intensieve verzorging zonder het haar te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor normaal tot droog haar: Ideaal afgestemd op de behoeften van droog en normaal haar.
  • Flexibel te gebruiken: Kan zowel als klassieke uitspoelconditioner als leave-inverzorging worden gebruikt.
  • Active Nutri-Plex-complex: Verzorgende formule voor glanzend en verzorgd haar.
  • Gewichtloze verzorging: Verzorgt het haar effectief zonder het te verzwaren.

Art. nr.: MUE-16939508
Inhoud: 200 ml
EAN: 8700216939508
Producentnummer: 16939508
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Conditioner Moisture Boost