Oral-B Pro Precision Clean, 10 stuks

Grondige verwijdering van tandplak, ook op moeilijk bereikbare plekken

Nieuw!

€ 32,49

(€ 3,25 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elektrische tandenborstels
  • X-vormige borstelharen & 3 lengtes
  • Indicatorborstelharen als vervangingssignaal

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B Pro Precision Clean, 10 stuks € 32,49 (€ 3,25 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 37,98
Beschrijving

De Pro Precision Clean van Oral-B zijn opzetborstels die zorgen voor een grondige verwijdering van tandplak tijdens de dagelijkse tandverzorging. Dankzij speciale borstelharen bereiken ze ook moeilijk toegankelijke plekken in de mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • X-vormige borstelharen: Reinigen ook moeilijk bereikbare plekken betrouwbaar.
  • Drie lengtes borstelharen: Zorgen voor een grondige reiniging.
  • Indicatorborstelharen: Verkleuren geel om het optimale moment voor vervanging aan te geven.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor alle oplaadbare Oral-B-tandenborstels (behalve Pulsonic en iO).
  • Gemaakt in Duitsland: Biedt betrouwbare kwaliteit.

Art. nr.: MUE-16993173
Inhoud: 10 stuks
EAN: 8700216993173
Producentnummer: 16993173
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Pro Precision Clean