Oral-B Pro Cross Action, 6 stuks

Grondige tandreiniging en effectieve verwijdering van tandplak

Nieuw!

€ 29,49

(€ 4,92 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 6 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elektrische tandenborstels
  • X-vormige borstelharen in een hoek van 16°
  • Verwijdert tot 100% meer tandplak

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B Pro Cross Action, 6 stuks € 29,49 (€ 4,92 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 34,98
Beschrijving

De Pro Cross Action Opzetborstels van Oral-B zorgen voor een grondige tandreiniging en verwijderen tandplak effectief.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve reiniging: Verwijdert tot 100% meer tandplak dan een handtandenborstel.
  • Speciale structuur van de borstelharen: X-vormige borstelharen in een hoek van 16° bereiken ook moeilijk toegankelijke plekken.
  • Vervangingsindicator: De indicatorborstelharen kleuren na verloop van tijd geel en geven het optimale moment voor vervanging aan.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor alle oplaadbare elektrische tandenborstels van Oral-B behalve Pulsonic en iO.
  • Kwaliteit uit Duitsland: Gemaakt in Duitsland.

Art. nr.: MUE-30015387
Inhoud: 6 stuks
EAN: 8006530015387
Producentnummer: 30015387
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Pro Cross Action