Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging, 2 stuks

Zachte tandreiniging en verzorging voor een schoon gevoel

Nieuw!

€ 23,49

(€ 11,75 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gevoelige tanden & gevoelig tandvlees
  • Ronde borstelkop met zachte borstelharen
  • Compatibel met Oral-B iO-handvatten

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging, 2 stuks € 23,49 (€ 11,75 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 28,98
Beschrijving

De iO Opzetborstels Zachte Reiniging van Oral-B bieden een bijzonder zachte tandreiniging voor gevoelige tanden en gevoelig tandvlees. Ze zorgen na gebruik voor een schoon en verzorgd gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte verzorging: Speciaal ontwikkeld voor gevoelige tanden en gevoelig tandvlees om moeilijk bereikbare plekken zonder irritatie te verzorgen.
  • Ronde borstelkop: Zachte borstelharen omsluiten elke tand afzonderlijk en passen zich optimaal aan de contouren van tanden en tandvlees aan.
  • Exclusieve compatibiliteit: Uitsluitend geschikt voor alle handvatten van elektrische Oral-B iO-tandenborstels.

Art. nr.: MUE-16373609
Inhoud: 2 stuks
EAN: 8700216373609
Producentnummer: 16373609
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B iO Opzetborstels Zachte Reiniging