Oral-B 3D White Clinical Tandpasta Koele Mint, 75 ml

Zachte tandreiniging en bescherming tegen nieuwe verkleuringen

Nieuw!

€ 7,39

(€ 98,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige tanden
  • Met koele muntsmaak
  • Verwijdert oppervlakkige verkleuringen

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B 3D White Clinical Tandpasta Koele Mint, 75 ml € 7,39 (€ 98,53 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De 3D White Clinical Tandpasta Koele Mint van Oral-B ondersteunt de dagelijkse tandverzorging en is ook geschikt voor gevoelige tanden. De tandpasta verwijdert oppervlakkige verkleuringen en zorgt voor een aangenaam fris en schoon gevoel in de mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte reiniging: Maakt tandplak los zonder het tandglazuur intensief te schrobben.
  • Bescherming tegen verkleuringen: De formule met Ionic-technologie vormt een beschermlaag tegen nieuwe verkleuringen.
  • Koele muntsmaak: Zorgt voor een langdurig fris gevoel.
  • Voor gevoelige tanden: Biedt zachte tandverzorging voor elke dag.

Art. nr.: MUE-30040983
Inhoud: 75 ml
EAN: 8006530040983
Producentnummer: 30040983
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Lauryl Sulphate, Carrageenan, Aroma, Sodium Monofluorophosphate[1], Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Cocamidopropyl Betaine, Phosphoric Acid, Sodium Chloride, Sucralose, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate, CI 74160, CI 74260, Citric Acid, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Vanillin, Methyl Salicylate, Menthol, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Eugenol, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamal, Carvone, Benzyl Alcohol, Anethole

  1. Bevat natriumfluoride (1450 ppm F.).
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B 3D White Clinical Tandpasta Koele Mint