MISTER SIZE Condooms 57 mm, 100 stuks

Zorgeloos genieten

€ 49,04 € 54,49 -10%

(€ 0,49 / st., Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 stuks

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Nominale breedte: 57 mm
  • Voelt zacht aan
  • Extra vochtig voor meer comfort

Vaak samen gekocht met AQUAglide Neutral Glijmiddel, 50 ml

MISTER SIZE Condooms 57 mm, 100 stuks € 49,04 (€ 0,49 / st.)
AQUAglide Neutral Glijmiddel, 50 ml € 6,65 (€ 133,00 / L)
Totaalprijs: € 55,69
Beschrijving

Betrouwbare bescherming dankzij een perfecte pasvorm - met de condooms van MISTER SIZE kun je zorgeloos genieten van elk geluksmoment.

  • Nominale breedte: 57 mm (Large)
  • 185 mm lengte
  • Slechts 0,05 mm dik voor intense sensaties
  • Gemakkelijk af te rollen
  • Met reservoir
  • Met dimethicone (siliconenolie), extra vochtig
  • Transparant
  • Vegan
Art. nr.: LOE-BULKMS57100
Inhoud: 100 stuks
EAN: 4260605482168
Producentnummer: BULKMS57100
Merken: MISTER SIZE
Producteigenschappen: Vegan
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Advies over condooms en glijmiddel
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Vinergy GmbH, Bahnhofstr. 19 , 78224 , Singen , Duitsland, info@mister-size.com, www.mistersize.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MISTER SIZE Condooms 57 mm