MAX FACTOR Miracle Pure Top Coat, 12 ml

Kleurfixatie en glans voor je manicure

Nieuw!

€ 7,09

(€ 590,83 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 12 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor nagellakroutines
  • Sneldrogend & hoogglanzend
  • Vegan formule & gebogen kwastje

Vaak samen gekocht met MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak, 850 - Bright Angelite (12 ml)

MAX FACTOR Miracle Pure Top Coat, 12 ml € 7,09 (€ 590,83 / L)
MAX FACTOR Miracle Pure Nagellak, 850 - Bright Angelite (12 ml) € 6,09 (€ 507,50 / L)
Totaalprijs: € 13,18
Beschrijving

De Miracle Pure Top Coat van MAX FACTOR is een sneldrogende topcoat die de kleur van je nagellak verzegelt en voor een glanzende finish zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kleurfixatie: Helpt de kleur van je nagellak betrouwbaar te verzegelen.
  • Hoge glans: Geeft je nagels een glanzende finish.
  • Eenvoudig aanbrengen: Het gebogen kwastje maakt eenvoudig en streeploos aanbrengen mogelijk.
  • Vegan formule: Heeft een lichte textuur en een vegan formule.

Toepassing: Als laatste stap van je nagellakroutine aanbrengen.


Art. nr.: MUE-99350146449
Inhoud: 12 ml
EAN: 3616303403324
Producentnummer: 99350146449
Merken: MAX FACTOR
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor MAX FACTOR Miracle Pure Top Coat