M.Asam AQUA INTENSE Hydration Stick, 30 g

Direct verfrissend effect en hydraterende verzorging

Nieuw!

€ 20,49

(€ 683,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de vochtarme & droge huid
  • Verkoelende textuur voor onderweg
  • Met hyaluron & zonder parfum

Vaak samen gekocht met M.Asam VITAMIN C Intense 10% Serum, 30 ml

M.Asam AQUA INTENSE Hydration Stick, 30 g € 20,49 (€ 683,00 / kg)
M.Asam VITAMIN C Intense 10% Serum, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De AQUA INTENSE Hydration Stick van M.Asam is een gezichtsbalsem in stickvorm voor de normale, droge, gevoelige en vochtarme huid. De stick geeft direct een fris effect en is ideaal voor onderweg.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Direct fris effect: De vaste textuur op waterbasis trekt snel in, laat geen vettig gevoel achter en zorgt voor een aangenaam verkoelend effect.
  • Optisch gladder effect: De formule met gepatenteerd hyaluronzuurcomplex en Menthyl Lactate laat de huid optisch voller lijken en helpt fijne lijntjes en rimpeltjes optisch gladder te maken.
  • Aanvullende verzorging: Kan een trekkerig gevoel verminderen en is vrij van parfum, siliconen, parabenen en microplastics.
  • Praktisch in gebruik: Flexibel onderweg te gebruiken op gezicht, hals, decolleté of slapen.

Art. nr.: MUE-44997
Inhoud: 30 g
EAN: 4049639449978
Producentnummer: 44997
Merken: M.Asam
Huidtype: Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Toepassing: Breng naar behoefte een kleine hoeveelheid aan op de gereinigde gezichtshuid en masseer zachtjes in.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco Caprylate/Caprate, Glycerin, Cetearylalcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Trehalose, Urea, Serin, Phospholipids, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Hydrogenated Polydecene, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Silanetriol, Escin, Algin, Pullulan, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-10 Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Potassium Phosphate, Citric Acid, Propandiol, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Dimethicone, Phenoxyethanol

Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Hydration Stick