Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Nachtcrème, 50 ml

Intensieve verzorging gedurende de nacht en een verzorgd huidgevoel in de ochtend

Nieuw!

€ 24,49

(€ 489,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met berkensap & hyaluronzuur
  • Rijke, vegan formule

Vaak samen gekocht met Tosca Hydraterende Dagcrème, 40 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Nachtcrème, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Tosca Hydraterende Dagcrème, 40 ml € 6,09 (€ 152,25 / L)
Totaalprijs: € 30,58
Beschrijving

De Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Night Cream van Lumene is een nachtverzorging voor elk huidtype die de huid gedurende de nacht verzorgt en 's ochtends voor een verzorgd huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende nachtverzorging voor elk huidtype.
  • Geselecteerde ingrediënten: Rijke, vegan formule met Noords berkensap en drie soorten hyaluronzuur.
  • Eenvoudig in gebruik: Laat zich gemakkelijk op gezicht en hals aanbrengen.

Art. nr.: MUE-84907
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600849073
Producentnummer: 84907
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Nachtcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder