Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydration Boost Toner, 150 ml

Aangenaam huidgevoel en optimale voorbereiding op de verzorging

Nieuw!

€ 16,19

(€ 107,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met Noords berkensap
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydration Boost Toner, 150 ml € 16,19 (€ 107,93 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 28,48
Beschrijving

De Nordic Hydra [Lähde] Hydration Boost Toner van Lumene is een gezichtstoner voor elk huidtype die je dagelijkse reinigingsroutine compleet maakt. De toner bereidt de huid optimaal voor op de daaropvolgende verzorging en zorgt voor een aangenaam en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor de verzorging van elk huidtype.
  • Voorbereiding op verzorging: Bereidt de huid optimaal voor op de volgende producten.
  • Noords berkensap: Bevat berkensap uit het noorden.
  • Vegan formule: Is volledig vegan samengesteld.

Art. nr.: MUE-84915
Inhoud: 150 ml
EAN: 6412600849158
Producentnummer: 84915
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Spray direct op het gezicht en de hals of verdeel het zachtjes over je huid met een wattenschijfje.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydration Boost Toner