Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydraterend Gelmasker, 100 ml

Verfrissende gezichtsverzorging voor een volle en verzorgde huid

Nieuw!

€ 23,49

(€ 234,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Frisse geltextuur met bubbeltjes
  • Tot 72 uur hydratatie

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydraterend Gelmasker, 100 ml € 23,49 (€ 234,90 / L)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 25,78
Beschrijving

Het Nordic Hydra [Lähde] Hydrating Gel Mask van Lumene is een verfrissende gezichtsverzorging voor elk huidtype die de huid een volle en verzorgde uitstraling geeft. De frisse geltextuur met zuurstofbelletjes ondersteunt de vochtreserves van de huid en biedt tot 72 uur hydratatie.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Textuur met zuurstofbelletjes: De frisse geltextuur zorgt voor een verfrissend gevoel op de huid.
  • Langdurige hydratatie: Biedt tot 72 uur hydratatie en ondersteunt de vochtreserves van de huid.
  • Nordic Hyalu-Birch Technology: Bevat hyaluronzuur in drie molecuulgewichten, Noords berkenbladextract en Noords haverxylitol.
  • Vegan formule: Gemaakt met geüpcyclede en in het wild geplukte ingrediënten.
  • Verpakking: Het verpakkingsmateriaal bestaat uit gerecyclede materialen.

Toepassing: Kan flexibel worden gebruikt als instant masker voor tussendoor of als overnight masker gedurende de nacht.


Art. nr.: MUE-84918
Inhoud: 100 ml
EAN: 6412600849189
Producentnummer: 84918
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra [Lähde] Hydraterend Gelmasker