L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Energising Gel Cleanser, 260 ml

Grondige gezichtsreiniging en verfrissing voor elke dag

Nieuw!

€ 9,29

(€ 35,73 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 260 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid
  • Met hyaluronzuur & ceramiden
  • Reinigt zonder uit te drogen

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Energising Gel Cleanser, 260 ml € 9,29 (€ 35,73 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 27,13
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Energising Gel Cleanser van L'ORÉAL PARIS is een reinigingsgel die speciaal voor de mannenhuid is ontwikkeld. Hij verwijdert grondig onzuiverheden, vuil en overtollig talg zonder de huid uit te drogen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de mannenhuid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de mannenhuid.
  • Milde reiniging: Verwijdert onzuiverheden, vuil en overtollig talg zonder een trekkerig gevoel te veroorzaken.
  • Verzorgende ingrediënten: Met hyaluronzuur en ceramiden om de huid te hydrateren en de huidbarrière te ondersteunen.
  • Verfrissend effect: De lichte geltextuur maakt de huid glad, verfrist en helpt tekenen van vermoeidheid te verminderen.
  • Eenvoudig afspoelen: Laat zich na het reinigen moeiteloos afspoelen.

Art. nr.: MUE-AB100300
Inhoud: 260 ml
EAN: 3600524252465
Producentnummer: AB100300
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Ceramide Np, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxyde, Ascorbyl Glucoside, Citric Acid, Panthenol, Polyquaternium 7, Tocopherylacetat, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Energising Gel Cleanser

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder