L'ORÉAL PARIS Age Perfect Collageen Expert Le Duo Anti-Aging Serum, 30 ml

Gerichte verzorging en een frisse teint voor gezicht, hals en decolleté

Nieuw!

€ 28,99

(€ 966,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere huid
  • Met vitamine B3, vitamine Cg & collageen
  • Innovatief 2-in-1-serum in dispenser

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Age Perfect Collageen Expert Le Duo Anti-Aging Serum, 30 ml € 28,99 (€ 966,33 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 36,58
Beschrijving

Het L'Oréal Age Perfect Serum Le Duo van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsserum voor de rijpere huid dat zorgt voor een frisse teint en een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de rijpere huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de rijpere huid.
  • 2-in-1-dispenser: Combineert twee serums voor gericht gebruik.
  • Waardevolle ingrediënten: Bevat collageen-AS-fracties, vitamine B3 en vitamine Cg.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor gezicht, hals en decolleté.
  • Trekt snel in: Trekt na het inmasseren volledig in.

Toepassing: Ideaal voor de dagelijkse verzorgingsroutine 's ochtends en 's avonds. Aanbrengen op gezicht, hals en decolleté en inmasseren.


Art. nr.: MUE-AA861000
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524162528
Producentnummer: AA861000
Merken: L'ORÉAL PARIS
Huidtype: Rijpe huid
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Dimethicone, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Silicia, CI 77891 (Titanium Dioxid), Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Tocopherol (Vitamin E), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Adenosine, Alanine, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Arginin, Aspartic Acid, Calcium Pca, Capryloyl Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Carbomer, Citric Acid, Copper Gluconate, Glucose, Glycine, Glycerin Soja Oil, Histidine, Isoleucine, Magnesium Aspartate, Mica, Neohesperidin Dihydrochalcone, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Pca, Phenylalanine, Poloxamer 338, Polysorbate-20, Proline, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Serin, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxyde, Sodium Lactate, Sodium Pca, Threonine, Tin Oxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Valine, Zinc Gluconate, 1.2-Hexanediol, Methylsilanol/Silicate Crosspolymer, Carvone, Citrus Lemon Peel Oil, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Caramel, Phenoxyethanol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Age Perfect Collageen Expert Le Duo Anti-Aging Serum