Lenor Universeel Vloeibaar Wasmiddel Oranjebloesem & Perzik, 900 ml

Dieptereiniging en langdurige frisheid voor je kleding

Nieuw!

€ 7,29

(€ 8,10 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 900 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Universeel vloeibaar wasmiddel
  • Met de geur van oranjebloesem & perzik
  • Reinigt grondig, ook bij koud wassen

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Universeel Vloeibaar Wasmiddel Oranjebloesem & Perzik, 900 ml € 7,29 (€ 8,10 / L)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 10,78
Beschrijving

Het Universeel Vloeibaar Wasmiddel Oranjebloesem & Perzik van Lenor zorgt voor een grondige reiniging en geeft je kleding een aangename geur. De dieptereinigingsformule verwijdert vuil en geurtjes op betrouwbare wijze en houdt je textiel langdurig fris.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Dieptereiniging: De formule verwijdert vuil en geurtjes grondig uit je textiel.
  • Fruitige geur: Laat een aangename geur van oranjebloesem en perzik achter op je kleding.
  • Effect bij koud wassen: Verwijdert vlekken en geurtjes al bij lage wastemperaturen.
  • Extra bescherming tegen geurtjes: Biedt betrouwbare bescherming tegen onaangename geurtjes en houdt de was fris.
  • Voorbehandeling van vlekken: Kan indien nodig gericht worden gebruikt om vlekken voor te behandelen.

Art. nr.: MUE-30174695
Inhoud: 900 ml
EAN: 8006530174695
Producentnummer: 30174695
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, phosphonate, zeep, enzymen, optische witmaker, conserveringsmiddel, benzisothiazolinone, geurstoffen, citronellol, coumarine, hexyl cinnamal, limoneen, linalool, rozenketonen, terpineol, tetramethyl acetyloctahydronaftalenen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.
  • P301 + P312 - Bij inslikken: bij onwel voelen een Antigifcentrum / arts raadplegen.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor verwijdering volgens lokale / nationale voorschriften.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • H412 - Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Universeel Vloeibaar Wasmiddel Oranjebloesem & Perzik