KORRES YOGHURT Zonnespray-Emulsie voor Gezicht en Lichaam SPF50+, 150 ml

Hoge zonbescherming met hydraterende verzorging

Nieuw!

€ 28,99

(€ 193,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met yoghurtpoeder & panthenol
  • SPF 50+-bescherming voor gezicht & lichaam

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES YOGHURT Zonnespray-Emulsie voor Gezicht en Lichaam SPF50+, 150 ml € 28,99 (€ 193,27 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 45,08
Beschrijving

De YOGHURT Zonnespray-Emulsie voor Gezicht en Lichaam SPF50+ van KORRES is een zonnespray die betrouwbare bescherming biedt en geschikt is voor elk huidtype en de gevoelige huid. De lichte formule trekt snel in en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge zonbescherming: Beschermt gezicht en lichaam betrouwbaar met SPF 50+.
  • Geselecteerde formule: Bevat yoghurtpoeder, panthenol en gemberwortelextract en is vrij van parabenen.
  • Eenvoudige verzorging: Is gemakkelijk aan te brengen, trekt snel in en laat geen witte waas achter.

Art. nr.: MUE-21013606
Inhoud: 150 ml
EAN: 5203069134128
Producentnummer: 21013606
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Methylpropanediol, Polymethyl Methacrylate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Propandiol, Trilaureth-4 Phosphate, Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Bisabolol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Glyceryl Stearate, Hydroxyacetophenone, Lecithin, Panthenol, Peg-100 Stearate, Phenylpropanol, Pullulan, Sclerotium Gum, Silicia, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sodium Hydroxyde, Sodium Phytate, Sorbitan Stearate, Tocopherylacetat, Vp/Eicosene Copolymer, Xanthan Gum, Yogurt Powder, Zingiber Officinale Root Extract, Dimethyl Phenethyl Acetate, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Parfum, Alcohol

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES YOGHURT Zonnespray-Emulsie voor Gezicht en Lichaam SPF50+