KORRES Pure Greek Olive & Sea Salt Douchegel, 250 ml

Milde reiniging en een aangenaam huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 13,09

(€ 52,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met olijfbladextract & zeezout
  • Romige & schuimende textuur

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Pure Greek Olive & Sea Salt Douchegel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 29,18
Beschrijving

De Pure Greek Olive & Sea Salt Douchegel van KORRES reinigt het lichaam mild en is geschikt voor dagelijks gebruik bij elk huidtype. De formule laat de huid na het douchen aangenaam aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de lichaamshuid mild en is geschikt voor dagelijks gebruik.
  • Verzorgende formule: Bevat olijfbladextract voor een romige textuur.
  • Romig schuimend: Voelt aangenaam aan tijdens het aanbrengen.
  • Frisse geur: Laat een subtiele geur van zeezout achter.

Art. nr.: MUE-21000839
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069073656
Producentnummer: 21000839
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Pure Greek Olive & Sea Salt Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder