Dove Cream Bar Zeep Cream, 90 g

Milde reiniging voor een zacht en soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 1,99

(€ 22,11 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 90 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gezicht, lichaam & handen
  • Formule met ¼ hydraterende crème
  • Met arganolie & vitamine E

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Cream Bar Zeep Cream, 90 g € 1,99 (€ 22,11 / kg)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 5,88
Beschrijving

De Cream Bar Zeep Cream van Dove is een verzorgend zeepstuk voor de dagelijkse milde reiniging van gezicht, lichaam en handen. De romige textuur zorgt voor een aangenaam, zacht en soepel huidgevoel en ondersteunt een verzorgd uiterlijk.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Bevat ¼ hydraterende crème voor een zacht huidgevoel.
  • Met arganolie: Verrijkt met arganolie, die rijk is aan vitamine E.
  • Veelzijdig gebruik: Ideaal voor de dagelijkse reiniging van gezicht, lichaam en handen.
  • Zinnelijke geur: Laat een zinnelijk-oosterse geur achter op de huid.

Art. nr.: MUE-T225845
Inhoud: 90 g
EAN: 8720182258397
Producentnummer: T225845
Merken: Dove

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Cream Bar Zeep Cream

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder