KORRES Mediterranean Vanilla Blossom Bodymilk, 200 ml

Zachte lichaamsverzorging voor een soepele en gehydrateerde huid

Nieuw!

€ 18,09

(€ 90,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met amandelolie, aloë & provitamine B5
  • Biedt 24 uur hydratatie

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Mediterranean Vanilla Blossom Bodymilk, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 31,18
Beschrijving

De Mediterranean Vanilla Blossom Bodymilk van KORRES maakt je huid soepeler en hydrateert 24 uur lang. De zijdezachte textuur trekt aangenaam in en laat een geur van vanille en witte bloemen achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 24 uur hydratatie: Hydrateert de huid langdurig.
  • Verzorgende formule: Formule met Griekse amandelolie, aloë en provitamine B5.
  • Zijdezachte textuur: Trekt aangenaam in en maakt de huid soepeler.
  • Aangename geur: Laat een geur van vanille en witte bloemen achter.

Art. nr.: MUE-21014120
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069137662
Producentnummer: 21014120
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Mediterranean Vanilla Blossom Bodymilk

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder