KORRES Apothecary Wild Rose Milde Peelingcrème, 150 ml

Milde gezichtsreiniging voor een zuivere teint

Nieuw!

€ 24,49

(€ 163,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met aloë vera & wilde-rozenolie
  • Verwijdert dode huidcellen

Vaak samen gekocht met KORRES Black Pine 4D Bio-ShapeLift™ Bounce Firming Moisturizer, 40 ml

KORRES Apothecary Wild Rose Milde Peelingcrème, 150 ml € 24,49 (€ 163,27 / L)
KORRES Black Pine 4D Bio-ShapeLift™ Bounce Firming Moisturizer, 40 ml € 30,24 (€ 756,00 / L)
Totaalprijs: € 54,73
Beschrijving

De Apothecary Wild Rose Milde Peelingcrème van KORRES is een mechanische peeling voor elk huidtype die het gezicht mild reinigt. De romige textuur helpt dode huidcellen te verwijderen en zorgt voor een verzorgd huidgevoel en een zuivere teint.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Verwijdert dode huidcellen en zorgt voor een zuivere teint.
  • Verzorgende formule: Bevat aloë vera en wilde-rozenolie voor een aangenaam huidgevoel.
  • Eenvoudige toepassing: De romige textuur laat zich moeiteloos op de vochtige huid aanbrengen en inmasseren met water.

Toepassing: Op de vochtige huid aanbrengen, zacht met water inmasseren en daarbij de oogcontouren vermijden. Vervolgens grondig met water afspoelen.


Art. nr.: MUE-21008892
Inhoud: 150 ml
EAN: 5203069106552
Producentnummer: 21008892
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in het bevochtigde gezicht met cirkelvormige bewegingen, vermijd het gebied rond de ogen en de mond en spoel daarna zorgvuldig af. Gebruik maximaal 1-2 keer per week.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Isethionate, Coco-Betaine, Cetearylalcohol, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Zea Mays Starch, Oryza Sativa (Rice) Powder, Glycerin, Betaine, Sodium Chloride, Magnesium Aluminium Silicate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Inulin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Shell Powder, Sclerotium Gum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Acer Saccharinum (Sugar Maple) Extract, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extrakt, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Galactoarabinan, Glycolic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid, Lecithin, Malic Acid, Maltooligosyl Glucoside, Rosa Canina Fruit Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Saccharum Ocinarum (Sugar Cane) Extract, Tartaric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Titanium Oxides, Tocopherol (Vitamin E), Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Apothecary Wild Rose Milde Peelingcrème