Jean&Len Shampoo Monoï-olie/Passievrucht, 300 ml

Intensieve verzorging en soepelheid voor glanzend haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 16,63 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor stroachtig haar
  • Met monoï-olie & passievruchtextract
  • Bescherming tegen uitdroging & pluis

Vaak samen gekocht met Jean&Len Kokosolie & Macadamia Repair Conditioner, 300 ml

Jean&Len Shampoo Monoï-olie/Passievrucht, 300 ml € 4,99 (€ 16,63 / L)
Jean&Len Kokosolie & Macadamia Repair Conditioner, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Shampoo Monoï-olie/Passievrucht van Jean&Len is een vloeibare shampoo voor de verzorging van stroachtig haar. De vegan formule met monoï-olie, een oliecomplex en passievruchtextract verzorgt het haar en geeft soepelheid en glans zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Bevat monoï-olie, een oliecomplex en passievruchtextract voor de verzorging van stroachtig haar.
  • Soepelheid en glans: Geeft het haar een zijdezacht gevoel en glans en beschermt tegelijkertijd tegen uitdroging en pluis.
  • Lichte textuur: Verzorgt het haar zonder het te verzwaren.
  • Fruitige geur: Laat een fruitig-warme geur van tiarébloem, passievrucht en kokos achter.
  • Minimalistische formule: Vegan formule zonder siliconen, parabenen, vloeibare microplastics, minerale olie en alcohol.

Art. nr.: MUE-2925000036
Inhoud: 300 ml
EAN: 4262500782213
Producentnummer: 2925000036
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Shampoo Monoï-olie/Passievrucht