Jean&Len Scent Experience Peony/Lychee Eau de Toilette, 10 ml

Zuinig in gebruik en bloemige geurcompositie

Nieuw!

€ 8,09

(€ 809,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bloemige geurnoot van pioenroos & lychee
  • Zuinig in gebruik dankzij de pompverstuiver
  • Compact formaat voor onderweg

Vaak samen gekocht met LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

Jean&Len Scent Experience Peony/Lychee Eau de Toilette, 10 ml € 8,09 (€ 809,00 / L)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,59 (€ 85,90 / L)
Totaalprijs: € 16,68
Beschrijving

De Scent Experience Peony/Lychee Eau de Toilette van Jean&Len combineert bloemige noten van pioenroos en lychee tot een harmonieuze geurcompositie.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bloemige geurnoot: Biedt een samenspel van pioenroos en lychee.
  • Zuinig in gebruik: De pompverstuiver maakt gericht aanbrengen mogelijk.
  • Compact formaat: Ideaal voor onderweg.
  • Eenvoudig design: Wordt geleverd in een glazen flacon zonder toegevoegde kleurstoffen.

Let op bij gebruik: Op de hals of polsen aanbrengen, niet uitwrijven en op de huid laten drogen.


Art. nr.: MUE-2900101615
Inhoud: 10 ml
EAN: 4262401738432
Producentnummer: 2900101615
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Scent Experience Peony/Lychee Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder