Jean&Len Hand & Body Cleanser Cardamom/Tonka, 500 ml

Milde reiniging en aangenaam huidgevoel voor handen en lichaam

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Kardemom- & tonkaboongeur
  • Met aloë vera & provitamine B5

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Hand & Body Cleanser Cardamom/Tonka, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De Hand & Body Cleanser Cardamom/Tonka van Jean&Len is een vloeibare zeep voor handen en lichaam die geschikt is voor elk huidtype en voor normale en droge huid. De cleanser reinigt mild, verzorgt de huid tijdens het gebruik en geeft een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt handen en lichaam zacht en geeft een aangenaam huidgevoel.
  • Verzorgende formule: De formule met aloë vera, provitamine B5 en glycerine verzorgt de huid al tijdens het gebruik.
  • Kruidige geurnoot: Laat een zacht-kruidige geur van kardemom en tonkaboon achter.
  • Zorgvuldig geselecteerde ingrediënten: Formule zonder parabenen, siliconen, vloeibare microplastics en kleurstoffen.

Art. nr.: MUE-2800101035
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401730221
Producentnummer: 2800101035
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Cleanser Cardamom/Tonka