Jean&Len Body Treatment Cardamom/Tonka, 200 ml

Rijke lichaamsverzorging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 50,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normale huid
  • Kruidig-warme geur van kardemom & tonka
  • Met sheaboter & cacaoboter

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Body Treatment Cardamom/Tonka, 200 ml € 10,09 (€ 50,45 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 13,28
Beschrijving

De Body Treatment Cardamom/Tonka van Jean&Len is een rijke lichaamsverzorging voor normale huid die je hele lichaam verzorgt. De formule trekt aangenaam in en geeft een soepel en zacht huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor normale huid: Geschikt voor gebruik op het hele lichaam.
  • Kruidig-warme geur: Heeft een aangename geur van kardemom en tonka.
  • Rijke formule: Bevat sheaboter, cacaoboter, zonnebloemolie en vitamine E.
  • Verzorgende textuur: Laat zich moeiteloos verdelen, zacht inmasseren en trekt goed in.
  • Zonder toevoegingen: Samengesteld zonder parabenen, siliconen, minerale oliën en microplastics.

Art. nr.: MUE-2800100529
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262401731013
Producentnummer: 2800100529
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Body Treatment Cardamom/Tonka

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder