ipuro Essentials Interieurgeurset Black Bamboo Geschenkverpakking, 100 ml

Aangename geurbeleving voor in huis

Nieuw!

€ 11,09

(€ 110,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woonruimtes & als cadeau
  • Frisse, kruidige geur met geurstokjes
  • Groene frisheid & houtachtige nuance

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeurset Black Bamboo Geschenkverpakking, 100 ml € 11,09 (€ 110,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

De Essentials Black Bamboo huisparfumset geschenkverpakking van ipuro is een huisparfumset met geurstokjes die je woonruimtes een bijzondere geur geeft. De kruidig-frisse geur combineert groene frisheid met een houtachtige nuance.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Aangename geur: Biedt een kruidig-frisse geurbeleving.
  • Geurcompositie: Combineert groene frisheid harmonieus met een houtachtige nuance.
  • Mooie presentatie: Praktisch verpakt in een geschenkverpakking.
  • Eenvoudige geurverspreiding: Huisparfumset inclusief geurstokjes voor een gelijkmatige verspreiding.

Art. nr.: MUE-1020016
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213002197
Producentnummer: 1020016
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeurset Black Bamboo Geschenkverpakking