Gillette Venus 3 Colors Wegwerpscheermesjes, 3 stuks

Grondig scheren van het lichaam en soepel glijden

Nieuw!

€ 3,79

(€ 1,26 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor vrouwen & lichaamsscheren
  • 3 mesjes & beweegbare kop
  • Glijstrip met vitamine E

Vaak samen gekocht met Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks

Gillette Venus 3 Colors Wegwerpscheermesjes, 3 stuks € 3,79 (€ 1,26 / st.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks € 27,49 (€ 3,44 / st.)
Totaalprijs: € 31,28
Beschrijving

De Venus 3 Colors Wegwerpscheermesjes van Gillette zijn ontwikkeld voor het scheren van het lichaam van vrouwen en maken een grondige en aangename scheerbeurt mogelijk.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drie comfortmesjes: Zorgen voor een grondig resultaat bij het scheren van het lichaam.
  • Beweegbare scheerkop: Bereikt ook moeilijke plekken moeiteloos.
  • Glijstrip met vitamine E: Zorgt ervoor dat de mesjes soepel over de huid glijden.
  • Soft-Grip-handgreep: Biedt een stevige grip onder de douche.

Art. nr.: MUE-18018116
Inhoud: 3 stuks
EAN: 7702018018116
Producentnummer: 18018116
Merken: Gillette
Ingrediënten (INCI)

Peg-115m, Peg-7m, Peg-100, Silicia, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Tocopherylacetat, Tris(Di-T-Butyl) Phosphite, Vitis Vinifera Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Bht, Glycol

Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Venus 3 Colors Wegwerpscheermesjes