Gillette Sensor3 Sensitive Wegwerpscheermesjes, 8 stuks

Grondig scheren en een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 7,09

(€ 0,89 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 8 stuks

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met 3 mesjes & Lubra-strip
  • Beweegbare scheerkop & aloë vera

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Sensor3 Sensitive Wegwerpscheermesjes, 8 stuks € 7,09 (€ 0,89 / st.)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 27,58
Beschrijving

De Sensor3 Sensitive Wegwerpscheermesjes van Gillette zijn speciaal ontwikkeld voor een grondige en zachte scheerbeurt van de gevoelige huid. De doordachte combinatie van mesjes, beweegbare scheerkop en verzorgende glijstrip zorgt voor aangenaam gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciaal voor de gevoelige huid: De samenstelling is afgestemd op de behoeften van de gevoelige huid.
  • Drie beweegbare mesjes: De verend geplaatste mesjes passen zich optimaal aan jouw huidcontouren aan.
  • Lubra-strip met Comfortgel-technologie: Bevat aloë vera en laat de mesjes gemakkelijker over de huid glijden.
  • Beweegbare scheerkop: Volgt moeiteloos de gezichtscontouren en bereikt ook moeilijk bereikbare plekken.
  • Antisliphandgreep van elastomeer: Biedt optimale controle en een stevige grip tijdens het gebruik.

Art. nr.: MUE-18612222
Inhoud: 8 stuks
EAN: 7702018612222
Producentnummer: 18612222
Merken: Gillette
Ingrediënten (INCI)

Peg-180m, Peg-7m, Peg-100, Silicia, Methyl Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bht

Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Sensor3 Sensitive Wegwerpscheermesjes

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder