GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème, 50 ml

Verfrissende verzorging en aangenaam huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 8,59

(€ 171,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Met hyaluronzuur, glycerine & allantoïne
  • Te gebruiken als dagverzorging & masker

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml

GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème, 50 ml € 8,59 (€ 171,80 / L)
GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 20,88
Beschrijving

De Hyaluron Barrier Repair Gelcrème van GARNIER is een gezichtsverzorging die speciaal is ontwikkeld voor de gevoelige huid. De gelcrème zorgt na het aanbrengen voor een aangenaam en verfrist huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de gevoelige huid.
  • Verzorgende ingrediënten: Verrijkt met hyaluronzuur, glycerine en allantoïne.
  • Veelzijdig in gebruik: Kan als dagelijkse dagverzorging of als gezichtsmasker worden gebruikt.
  • Lichte textuur: Aangename gelcrèmeformule.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling.

Art. nr.: MUE-C7165300
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600542648523
Producentnummer: C7165300
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème