GARNIER Pure Active Salicylic 7-Day Clinical Anti-Onzuiverheden Serum, 30 ml

Gerichte verzorging voor een egalere huid en 8 uur anti-glanseffect

Nieuw!

€ 11,09

(€ 369,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Onzuivere & gevoelige huid
  • Met 7% anti-onzuiverhedencomplex
  • Snel intrekkende, lichte formule

Vaak samen gekocht met GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g

GARNIER Pure Active Salicylic 7-Day Clinical Anti-Onzuiverheden Serum, 30 ml € 11,09 (€ 369,67 / L)
GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g € 5,99 (€ 70,47 / kg)
Totaalprijs: € 17,08
Beschrijving

Het Pure Active Salicylic 7-Day Clinical Anti-Onzuiverheden Serum van GARNIER is een gezichtsserum voor de onzuivere en gevoelige huid. Het biedt gerichte verzorging voor een egalere huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 7% anti-onzuiverhedencomplex: Bevat niacinamide, glycerine, melkzuur, salicylzuur en Centella Asiatica.
  • Uitgebreide verzorging: Vermindert de zichtbaarheid van puistjes, roodheid, een vette huid, acnelittekens, vergrote poriën en een ongelijkmatige huidtextuur.
  • Gerichte ingrediënten: Niacinamide vermindert de zichtbaarheid van puistjesvlekjes, glycerine hydrateert en salicylzuur verwijdert onzuiverheden uit de poriën.
  • Lichte textuur: De snel intrekkende formule zorgt direct voor een gladder huidgevoel.
  • Matte finish: Biedt een anti-glanseffect van 8 uur.

Art. nr.: MUE-C7210800
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600542658102
Producentnummer: C7210800
Merken: GARNIER
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Pure Active Salicylic 7-Day Clinical Anti-Onzuiverheden Serum