Oral-B Junior Stitch Tandpasta, 75 ml

Zachte tandverzorging en bescherming tegen zuren tijdens het dagelijkse tandenpoetsen

Nieuw!

€ 3,49

(€ 46,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Milde smaak & Stitch-design
  • Verzorgt het tandglazuur met fluoride

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B Junior Stitch Tandpasta, 75 ml € 3,49 (€ 46,53 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 5,48
Beschrijving

De Junior Stitch Tandpasta van Oral-B is speciaal ontwikkeld voor kinderen vanaf 6 jaar en ondersteunt de dagelijkse tandverzorging met een milde smaak.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciaal voor kinderen: Perfect afgestemd op de behoeften van kinderen vanaf 6 jaar.
  • Verzorgende formule: Bevat tinfluoride en natriumfluoride voor de verzorging van het tandglazuur.
  • Beschermlaageffect: Vormt bij tweemaal daags gebruik een beschermlaag tegen invloeden van suiker en zuren uit voedingsmiddelen.
  • Expertise: De formule is ontwikkeld in samenwerking met tandartsen.
  • Kindvriendelijk design: Aantrekkelijke verpakking met Stitch-motief.

Art. nr.: MUE-30055185
Inhoud: 75 ml
EAN: 8006530055185
Producentnummer: 30055185
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Glycerin, Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Citrate, Sodium Gluconate, Carrageenan, Xanthan Gum, Aroma, Sodium Saccharin, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxyde, Stannous Chloride, Sodium Chloride, Sodium Fluoride[1], Sucralose, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate, CI 42090, Menthol, Anethole

  1. Natriumfluoride 350 ppm F.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Junior Stitch Tandpasta

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder