BIC Comfort 2 Wegwerpscheermesjes, 5 stuks

Grondig nat scheren en nauwkeurig in gebruik voor elke dag

Nieuw!

€ 2,09

(€ 0,42 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 5 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met aloë vera en vitaminen
  • Twee mesjes en vaste scheerkop

Vaak samen gekocht met Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks

BIC Comfort 2 Wegwerpscheermesjes, 5 stuks € 2,09 (€ 0,42 / st.)
Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks € 12,59 (€ 1,57 / st.)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De Comfort 2 Wegwerpscheermesjes van BIC zijn ontwikkeld voor dagelijks nat scheren en zorgen voor een aangenaam huidgevoel. Ze zijn geschikt voor elk huidtype en verwijderen baardharen grondig.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Twee mesjes: Zorgen voor een grondige scheerbeurt.
  • Glijstrip met aloë vera: Verrijkt met vitaminen voor zacht glijden over de huid.
  • Vaste scheerkop: Maakt nauwkeurig gebruik en gerichte bewegingen mogelijk.
  • Geribbelde handgreep: De lange handgreep biedt goede controle tijdens het scheren.
  • Voor elk huidtype: Veelzijdig te gebruiken voor je dagelijkse scheerroutine.

Art. nr.: MUE-838535
Inhoud: 5 stuks
EAN: 3086127500163
Producentnummer: 838535
Merken: BIC
Huidtype: Elk huidtype
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC Comfort 2 Wegwerpscheermesjes

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder