GARNIER Hyaluron Barrier Repair Liquid Care, 120 ml

Ondersteunt de huidbarrière en maakt de huid voller

Nieuw!

€ 11,09

(€ 92,42 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid & elk huidtype
  • Met glycerine, panthenol & hyaluron
  • Lichte & snel intrekkende textuur

Vaak samen gekocht met GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g

GARNIER Hyaluron Barrier Repair Liquid Care, 120 ml € 11,09 (€ 92,42 / L)
GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g € 5,99 (€ 70,47 / kg)
Totaalprijs: € 17,08
Beschrijving

De Hyaluron Barrier Repair Liquid Care van GARNIER is een gezichtsserum voor verschillende huidtypes dat de huidbarrière ondersteunt en de huid voller laat ogen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig geschikt: Geschikt voor verschillende huidtypes, waaronder de gevoelige huid.
  • Actief complex: Bevat 12% glycerine, panthenol en hyaluronzuur.
  • Aangename textuur: De lichte, vloeibare formule is eenvoudig aan te brengen en trekt snel in zonder een plakkerig laagje achter te laten.
  • Vegan formule: Gemaakt zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds na de gezichtsreiniging opnemen in je dagelijkse verzorgingsroutine.


Art. nr.: MUE-C7117800
Inhoud: 120 ml
EAN: 3600542628457
Producentnummer: C7117800
Merken: GARNIER
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Hyaluron Barrier Repair Liquid Care