GARNIER Hyaluron Barrier Protect Daily UV Fluid SPF50+ Invisible, 40 ml

Betrouwbare bescherming tegen UVA- en UVB-straling voor elke dag

Nieuw!

€ 14,19

(€ 354,75 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsverzorging
  • Ultralichte & onzichtbare textuur
  • Zeer hoge bescherming met SPF 50+

Vaak samen gekocht met GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml

GARNIER Hyaluron Barrier Protect Daily UV Fluid SPF50+ Invisible, 40 ml € 14,19 (€ 354,75 / L)
GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
Totaalprijs: € 23,28
Beschrijving

De Hyaluron Barrier Protect Daily UV Fluid SPF50+ Invisible van GARNIER is een gezichtsverzorging voor dagelijks gebruik met zeer hoge bescherming tegen UVA- en UVB-straling. De ultralichte, onzichtbare textuur trekt snel in en is een ideale basis voor make-up.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zeer hoge bescherming: Beschermt de huid met SPF 50+ tegen UVA- en UVB-straling.
  • Aangenaam huidgevoel: De zweetbestendige textuur trekt snel in en voelt niet plakkerig of vet aan.
  • Onzichtbare finish: Laat geen zichtbare resten op de huid achter.
  • Verzorgende formule: De formule met hyaluronzuur, glycerine en ceramiden zorgt voor een verzorgd huidgevoel.
  • Vegan formule: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Toepassing: Voor blootstelling aan de zon royaal aanbrengen als laatste stap van je ochtendroutine. Regelmatig opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen, zweten of afdrogen.


Art. nr.: MUE-C7136000
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600542633628
Producentnummer: C7136000
Merken: GARNIER
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silicia, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol (Vitamin E), Hydroxyacetophenone, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Cellulose, Sodium Phosphate, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Silica Silylate, Polysorbate 60, Caprylyl Glycol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Parfum, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ceramide Np, Disodium Phosphate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Hyaluron Barrier Protect Daily UV Fluid SPF50+ Invisible

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder