Duchesse Warmtepleisters voor Menstruatie, 2 stuks

Aangename diepe warmte en flexibel draagcomfort voor elke dag

Nieuw!

€ 4,49

(€ 2,25 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bij menstruatiepijn & tijdens de menstruatie
  • Activering door contact met lucht
  • Tot 12 uur warmte & flexibel

Vaak samen gekocht met PRIMAVERA Biologische Spray tegen Opvliegers, 50 ml

Duchesse Warmtepleisters voor Menstruatie, 2 stuks € 4,49 (€ 2,25 / st.)
PRIMAVERA Biologische Spray tegen Opvliegers, 50 ml € 17,09 (€ 341,80 / L)
Totaalprijs: € 21,58
Beschrijving

De Warmtepleister voor Menstruatie van Koolcare Technologie geeft aangename warmte bij menstruatiepijn en tijdens je menstruatie. De pleister wordt rechtstreeks op de huid geplakt en ondersteunt je betrouwbaar tijdens je dagelijkse bezigheden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige warmte: Geeft tot 12 uur warmte en bereikt na ongeveer 30 minuten de beoogde temperatuur.
  • Hoog draagcomfort: De pleister is zelfklevend, flexibel en beweegt mee met je lichaam.
  • Discreet gebruik: Kan onopvallend onder kleding worden gedragen.
  • Eenvoudige activering: Geeft na opening warmte af door contact met lucht.

Toepassing: Plak de pleister na het openen rechtstreeks op de huid.


Art. nr.: MUE-WP0028
Inhoud: 2 stuks
EAN: 2200293684644
Producentnummer: WP0028
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Warmtepleisters voor Menstruatie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder