GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml

Soepel huidgevoel en verzorging voor de avond

Nieuw!

€ 9,09

(€ 181,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor verschillende huidtypes
  • Lichte gelcrèmetextuur
  • Met hyaluronzuur & arganolie

Vaak samen gekocht met GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g

GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g € 5,99 (€ 70,47 / kg)
Totaalprijs: € 15,08
Beschrijving

De Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging van GARNIER is een gezichtsverzorging voor gebruik in de avond en is geschikt voor verschillende huidtypes. De gelcrème laat de huid soepel en aangenaam aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig in gebruik: Kan als dagelijkse verzorging of als masker worden gebruikt.
  • Verzorgende formule: Bevat hyaluronzuur, arganolie, aloë vera en 7% glycerine.
  • Lichte textuur: Heeft een aangename gelcrèmetextuur.

Toepassing: Speciaal geschikt voor gebruik in de avond als dagelijkse verzorging of als masker.


Art. nr.: MUE-C7161200
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600542642903
Producentnummer: C7161200
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder